Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Uluslararası İthalat & İhracat - Art Lastik

Uluslararası İthalat & İhracat
Uluslararası İthalat & İhracat
ART Lastik İthalat & İhracat
1998 yılından beri %100 Türk sermayesiyle uluslararası ithalat & ihracat yapan firmamız Türkiye’de Pirelli ve Hankook lastik markalarının ana bayiliğini yürütmektedir. Aynı zamanda 200’den fazla lastik firmasıyla çalışan ART Lastik, 30 yılı aşkın tecrübesi sayesinde tüm ülkelere güvenilir hizmetler sunmaktadır. Özellikle filo hizmeti alan müşterilerimiz toplu alım yapacağından ötürü, yurt dışı pazarından ithal etmek istediği ürünleri firmamız aracılığı ile temin edebilmektedir. İthalat sürecinde imalatçı firmalar araştırılarak kontak kurulur ve istenilen ürün niteliklerine uygun fiyat teklifleri alınır. Teklifler müşterilerimizle paylaşılarak ortak altyapıyla değerlendirmeye alınır ve ithalat aşamasına geçilir.

Yapmış olduğumuz büyük ölçekli yatırımlar arasında Çin’den ithal etmiş olduğumuz birçok marka bulunmaktadır. Türkiye piyasasına tarafımızda girişi sağlanan Double Star lastikleri, müşterilerimiz tarafından oldukça olumlu olarak karşılanmıştır. Hala hazırda Macaristan ve Kore’den ithal ettiğimiz Hankook ve Laufenn lastiklerinin oldukça yüksek ithalat payına sahibiz. Şirketimizin yenilikçi ve alışılmışın dışına çıkma hedefleri sayesinde sektörün her kolunda aktif rol almaktayız. Geçmişten günümüze şirketimiz Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine 3 milyon euroluk ihracat gerçekleştirmiştir. Oto lastik, 4x4 lastik, hafif ticari lastik, ağır vasıta lastik ürünlerimiz ile ticaret ağımızı en uygun fiyat politikasını sağlayarak her geçen gün arttırıyoruz.

İhracatını yaptığımız Pirelli, Hankook, Laufenn, Falken, Dunlop, Michelin, Petlas, Bridgestone, Lassa ve Continental gibi birçok dev markanın garantili ikinci el lastiklerini de ihracat etmekteyiz. İkinci el lastik ihracat yaptığımız ülkeler Azerbaycan, Gürcistan, Rusya ve Afrika ülkeleri olup, lastiklerin tüm kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. İhtiyacınıza yönelik lastikleri bize ulaşarak belirtebilir ve lastik pazarına hakim olan lastik danışmanlarımızdan en doğru şekilde bilgi alabilirsiniz.