Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

B2b Bayilik Zinciri - Art Lastik

b2b Bayilik Zinciri
b2b Bayilik Zinciri
Toptan Lastik & Jant Satışı
Toptan ve perakende satışını yapmış olduğumuz 200’den fazla lastik markası ve 300 binden fazla lastik, jant stoğumuz ile meslektaşlarımıza bayilik hizmeti vermekteyiz. Meslektaşlarımıza tabelalı veya tabelasız bayilik olmak üzere 2 çeşit hizmet vermekteyiz. Lastikjantavm tabelalı bayilik alan meslektaşlarımıza sunduğumuz olanaklar arasında bölge koruma bulunmaktadır. Meslektaşlarımızın bölgesinde haksız rekabet oluşmaması adına tabelalı bayi olan bölgelerde, diğer firmalara perakende satışı yapmamaktayız. Tabelalı bayi olmayan bölgelerdeki meslektaşlarımız hem perakende hem de toptan satış kampanyalarımızdan yararlanabilmektedir.

B2b bayilik yazılımımız sayesinde, bayiler telefon trafiğine girmeden müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun lastik veya jantı panel üzerinden seçerek sipariş geçebilir. Müşterinin aracına uygun lastik seçimi yazılımda bulunan filtreleme ayarlarıyla kolaylıkla yapabilmektedirler. Bu sayede müşteri bekletilmeden uygun fiyat teklifi kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Sipariş oluşturulması durumunda ise en kısa sürece lastik veya jant bayimize ulaştırılmaktadır. Siparişin durumunu ve takibini yine panel içerisinden gerçekleştirmeniz mümkündür.

Bayi siparişlerimizin muhasebe süreçleri ile zaman kaybetmemesi adına da yazılımımız olanaklar sağlamaktadır. Bayimizin muhasebecisi için açılan kullanıcı ile siparişlerin ekstresi, Babs mutabakatı, e-mutabakatı, fatura-irsaliye-sipariş listeleri ve belge ayrıntıları gibi tüm ihtiyaçları muhasebe sorumlularına sunulmaktadır.

Esnek bir yapıya sahip B2b yazılımımızın en önemli özelliklerinden biri özgün tanımlamalar ve kurallar oluşturabilmenizdir. Örneğin günlük satış raporlarınızı online takip edebilir, sanal pos uygulamalarımız sayesinde ödemelerinizi kredi kartı ile online tahsilat yapabilirsiniz. Yıllık satış hedeflerini tamamlamanız durumunda sunmuş olduğumuz primlerden yararlanarak ek gelirler elde edebilirsiniz.