Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Başkanların Mesajı - Art Lastik

Başkanın Mesajı
Başkanın Mesajı
Başkanlarımız
Art Lastik, lastik sektöründe yenilikçilik ve alışılmışın dışına çıkma hedefleriyle babam ve büyük abim tarafından 1972 yılında kuruldu. Hasan Demir ve Cengiz Demir kardeşler olarak ailemizden devraldığımız şirketi, 30 yılı aşkın zamandır sırt sırta vererek faaliyetlerinin sürdürülmesini sağlamaktayız. Ailemiz, çalışanlarımız, meslektaşlarımız ve siz değerli müşterilerimizin katkısıyla, lastik sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için her geçen gün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Müşterilerimizin ödedikleri para karşılığında en iyi hizmeti almaları için çok çaba gösterdik, gerektiğinde riskler aldık. Aldığımız riskler ve kararlarda bazen yanıldık, bazen ise yanılmamıza rağmen pes etmeden hayallerimizin peşinden gittik. Dürüst ve eleştirilere açık bir şekilde işleyişimize devam ederek müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarttık. 30 yıl içinde aldığımız riskler ve müşterilerimizin bize güveni sayesinde 200’den fazla lastik markasını, 100’den fazla çalışanımızı bünyemize kattık.

Artık sorumluluklarımız eskisinden çok daha büyük. Bünyemizde barındırdığımız personelimizi ve bayilerimizi düşünerek daha dikkatli ve özenli çalışmak zorundayız. Tecrübelerimizi sermayesini bize güvenerek kullanan, bizden bayilik alan meslektaşlarımıza ve çalışanlarımıza aktarıyoruz. Bayilerimizin bölgelerinde rekabete girmeden satış yapabilme olanaklarına sahip olmasını sağlıyoruz.

Önceliğimiz, ne işi yaparsak yapalım, detaylara ve ayrıntılara hakim olarak başlamak oldu. Dürüst ve eleştirilere açık bir şekilde faaliyetlerimize devam ederek 2004 yılında online lastik satış sitemiz artvinticaret.com’u kurarak, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Yıllar içerisinde bu değişim hareketinin parçası olmaya karar veren bir çok meslektaşım kendi online satış sitelerini aktif hale getirmeye başladı. İlkleri başarsak da hala önümüzde kat etmemiz gereken çok ama çok uzun bir yol var.

Ekibinizin sizi eleştirmesine izin verin, müşteri memnuniyetinizi ön planda tutun. Yaşanan tüm olumsuzluklara pozitif bakın. Bu etkenler sayesinde sizde iş dünyasında başarı anahtarına en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Sağlıcakla kalın…

Hasan Demir & Cengiz Demir


Sevmekle Başlar
Başarı işini sevmekle başlar
Sevmeden başarmak mümkün değildir
Emeğin hakkını bilmekle başlar
Bilmeden başarmak mümkün değildir

Başarı çok para bulmakla değil
Aşırı hisleri silmekle başlar
Başarı bedeni yormakla değil
Hesabı kitabı bilmekle başlar

Başarı zirveye konmakla değil
Tırmana tırmana çıkmakla başlar
Başarı vazgeçip bıkmakla değil
Eski tabuları yıkmakla başlar
Ozan Fecri Şayir