Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Bayi Olmak İstiyorum - Art Lastik

Bayi Olmak İstiyorum
Lastikjantavm Bayisi Nasıl Olurum?
Art Lastik Firmamız, 1972 yılından bu yana lastik sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın dört bir yanında lastik ihracatı ve ithalatı yapmaktayız. Yılların verdiği tecrübe ile sıfır lastik satışı yaptığımız gibi ikinci el lastiklerinde satışını yapmaktayız. Bünyemizde 200’den fazla lastik markası, 300 binden fazla lastik stoğu bulunmaktadır. Müşterilerimize ve meslektaşlarımızın en uygun fiyatlarla lastik satın alabilmesi için hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Meslektaşlarımızın bulunduğu bölgelerde dış tedarikçilerden daha uygun fiyata lastik satın alabilmeleri için bayilik hizmeti vermekteyiz. Bayilik hizmetimizden yararlanan meslektaşlarımıza 30 yıllık tecrübelerimizi aktardığımız gibi bayilerimizi korumak için aldığımız büyük önlemler ve katkılar bulunmaktadır.

Art Lastik Bayilik Sisteminin Diğer Bayilik Sistemlerine Göre Avantajları Nelerdir? Bayilerimiz için aldığımız önlemlerden bahsedersek, sistemimizdeki bayilerimiz için bölge koruması mevcuttur. Firmamızdan tabelalı bayilik alan meslektaşlarımızın, bölgelerinde haksız rekabet oluşmasını engellemek adına bizden tabelasız bayilik alan diğer firmalara o bölgede perakende satış yapmamaktayız. Tabelasız bayilerimiz bölgelerine sadece toptan satışımızdan yararlanarak lastik veya jant alımı yapabilmektedirler.

Lastikjantavm.com online platformumuza giriş yapan bayilerimiz, siteyi kendilerine ait gibi kullanabilmektedirler. Bayi girişi yapıldığında sitenin bazı bölümleri gizlenmekte ve lastikjantavm logosu kalkarak bayinin adına özel bir şekilde değişmektedir. Bayiler kendilerine özel iskontolardan yararlanabildiği gibi kendi ekranlarını kullanarak müşterilerine lastik ve jant ürünlerimizi listeleyebilmektedir.

Her araç için uygun lastik ebadını gösteren arama motorumuz sayesinde aradığınız ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz. Araç marka, model, üretim yılı ve motor hacmini sisteme girerek aracın orijinal lastik ebatlarını sistemden öğrenebilirsiniz. Sisteme gün içerisinde bir kere giriş yapmanız yeterlidir.

Bayilik sistemimizden yararlanan tüm meslektaşlarımız, lastik stoklarının kaç adet olduğunu ve teslimat süresini sistem üzerinden görüntüleyebilmektedir.

Sistemimiz muhasebe süreçlerinin hızlanması adına da yenilikler sunmaktadır. Firmanıza ait siparişlerin ekstrelerine, Babs mutabakatı ve fatura-irsaliyelerine muhasebecileriniz hızlı bir şekilde erişim sağlayabilmektedir. Sistemimiz sayesinde iş yükünüz azalır ve muhasebecinize evrak taşıma derdinden kurtulabilirsiniz.

Lastikjantavm Bayimiz Olmak İçin Tıklayın…