Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

İkinci El Lastik & İkinci El Jant - Art Lastik

İkinci El Lastik & İkinci El Jant
İkinci El Lastik & İkinci El Jant


Lastik üzerindeki belirli yükü, içine doldurulan basınçlı havayı muhafaza ederek taşımaktadır. Geçmişten günümüze kadar birçok yeniliğe uğrayan otomobil lastikleri, araçların yüksek performanslarda konforlu bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Malzeme yapısı sayesinde de bir takım onarımlardan geçerek tekrar tekrar kullanılabilme olanakları tanınmıştır. Araç kullanıcıları lastiklerin bu gelişiminden faydalanarak güvenle ikinci el lastik satın alabilirler.

200’den fazla lastik markasının satışını gerçekleştiren Art Lastik, faaliyetlerini %100 Türk sermayesiyle 1972 yılından beri devam ettirmektedir. 30 yılı aşkın tecrübesiyle Pirelli, Dunlop, Hankook, Michelin ve Continental gibi büyük markaların ihracatını gerçekleştirmektedir. Sıfır lastik almak her araç kullanıcısı için ilk tercih olsa da ekonomik şartlardan ötürü ikinci el lastikler ön plana çıkmaktadır.

Art Lastik bünyesinde bulunan profesyonel ekibi sayesinde ikinci el lastik ve jantların tüm kontrollerini gerçekleştirmektedir. İkinci el lastik satın almak istediğinizde Art Lastik Merkez veya Çeliktepe Şubemize gelerek, lastikleri tecrübeli ekibimizle beraber inceleyebilirsiniz. Tercihinize göre lastiğin ikinci elini veya sıfırını satın alabilirsiniz. İkinci el lastiklerimiz stok/kapasite durumuna göre Azerbaycan, Gürcistan, Rusya ve Afrika ülkelerine ihracatı yapılmaktadır.

İkinci el lastik almak konusunda tereddütleri bulunan müşterilerimiz için sunduğumuz hizmetlerden biride garantidir. Satın aldığınız tüm ikinci el lastikler diş derinliğine göre 6 ay ila 1 yıl arasında garanti kapsamındadır. Ekibimizin tecrübeleri sayesinde ihtiyacınıza ve bütçenize uygun lastik seçimini yerinde yapabilirsiniz.

Şubelerimizden birine ulaşım imkanınız bulunmuyor ise, Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz. İkinci el lastik fiyatları kategorimize girerek ikinci el lastiklerin tümüne sitemizde bulunan zoom (resim ölçeklendirme) özelliğiyle yakınlaşabilir ve detaylı incelemeleri kendinizde gerçekleştirebilirsiniz. Taksit avantajlarımızdan faydalanarak ödemelerinizi vade farkı ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığınız lastikler için kargo hizmetimizden faydalanmamanız durumunda, 10 araç birden montaj gerçekleştirebildiğimiz işinde tecrübeli ve eğitimli personelimizle aracınıza ücretsiz montaj hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aracınızın far ayarını, rot ve balans ayarını da lastik montajıyla birlikte gerçekleştirebilirsiniz.