Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Filo Hizmetleri - Art Lastik

Filo Hizmetleri
Filo Hizmetleri
ART Lastik Filo Hizmetleri
ART Lastik şubemizde, Türkiye’nin en büyük Filo araç kiralama şirketlerine hizmet vermekteyiz. Filo hizmetimizden yararlanmak isteyen şirketler, bizden teklif alarak en uygun fiyatlarla filo araçları için birçok olanaktan yararlanabilmektedir. Müşteri temsilcilerimiz haricinde, e-randevu portalımız üzerinden kendinize uygun zaman aralıklarında randevu oluşturabilirsiniz.

Lastik Değişim Süresi Ne Kadar Zaman Alır?

Profesyonel ekibimizce filo araçları ihtiyaçlarına göre raporlanır ve yapılması gereken tüm işlemler sıraya alınır. Araç için yapılması gereken raporlar hazırlandığında ise en kısa sürede işlemlere başlanır. Filo lastik değişimlerimiz 30 dakika ile 60 dakika arasında değişkenlik göstererek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Lastik değişim süresi boyunca müşterilerimizin keyifli bir zaman geçirmeleri için müşteri bekleme salonumuz bulunmaktadır. Bu alanlarda güncel dergi ve gazetelerle zaman geçirebildiğiniz gibi günlük iş hayatınızın temposuna ayrılmış olan özel çalışma alanlarımız ile hız kesmeden devam edebilirsiniz.

Güvenli Sürüş İçin Önlemler Alıyoruz ve Personelimizi Eğitiyoruz

Filo araçlarının sürekli el değiştirmesinden dolayı bir takım ayarları bozulabilmektedir. Araç kullanıcısının sürekli değişmesinden ötürü araçtaki sorunları ortaya çıkartmak epey zor bir durum haline gelmektedir. Örneğin yüksek hıza ulaşıldığında ortaya çıkan araçta titreme ve performans kaybını her kullanıcı tespit edemez. Veya gece yolculuğuna çıkan bir kişi far ayarlarının düzgün yapılmaması nedeniyle gece görüşünde sıkıntılar çekebilmektedir. Ekibimiz bu tür sorunlar ortaya çıkmaması için gerekli tüm kontrolleri yapmaktadır. Servis noktalarımıza gelen her aracın balans ayarı yapılmaktadır. Güvenli sürüş için gerekli olan jant düzeltme, subap kontrolü, ve bijon kontrolleri tarafımızca yapılmaktadır.

Bankalara, fabrikalara, turizm şirketlerine, lojistik firmalarına, inşaat firmalarına, filo kiralama firmalarına, büyük şirketlere sunduğumuz filo hizmetleri işinde uzman kadromuz ile yürütülmektedir. En üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak, yapmış olduğumuz hizmetlerin kalite devamlılığı için personellerimiz 3 aylık periyodlar da belli standartlar da eğitim ve sınava tabi tutulmaktadır.

Lastik Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

30 yılı aşkın tecrübemiz ve tecrübeli ekibimiz ile filo araçlarınız için en uygun lastiği belirlemekteyiz. Kiralanan araçların hangi koşullarda olursa olsun sorunsuz bir şekilde hizmet verebilmesini sağlamak için profesyonel ekibimiz en doğru lastiği seçmektedir. Ekibimiz aracın kullanılacağı bölgeye göre yazlık, kışlık veya dört mevsim lastik önerisi yapmaktadır. Lastiklerin ömrünü, performansını, yakıtını ve sesini etkileyen nitrojen hava (%100 Saf Kuru Hava)’da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Araç için yazlık veya kışlık lastik seçimi yapılması durumunda boşa çıkan lastikler için lastik depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Filo araçları için kışlık lastiklere geçiş yapıldığında, 10.000 lastik kapasiteli nem, güneş, ısı ve kimyasal maddelerden uzak tuttuğumuz depomuzda yazlık lastikleri depolamaktayız. Aynı şekilde yazlık lastiklere geçiş yapıldığında, kışlık lastikler depomuza alınarak muhafaza edilmektedir. Lastikjantoteli.com sitemizden araç plakası sorgulamasıyla randevu alabilir ve ART Lastik Çeliktepe şubemizde aracınızın lastik değişimini gerçekleştirebilirsiniz. Servisimizde bulunan diğer servis hizmetlerimizden de teklif verdiğimiz fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

Filo Araçlarınız İçin Yerinde Montaj Hizmeti Veriyoruz

20 ve üstü araç sayısı olan firmalarımıza ek bir sözleşme ve fiyat ile şirket otoparklarında ya da bizlere gösterebilecekleri alanlar da lastik değişimlerini yapmaktayız. Yerinde Montaj Hizmetimiz sayesinde sizlere zaman kaybı yaşatmadan lastik değişim ve onarım süreçlerini tamamlamaktayız.
Referanslarımız