Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Jant - Art Lastik

Jant
Jant


Aracın estetik görünüşünü etkileyen en büyük faktörlerden biri olan Jant, aracın performansına da büyük ölçüde etki etmektedir. Aracın aks sistemine bağlı olan jant, hareket aksamının en önemli parçalarından biridir. Jant seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en büyük etkenlerden birinin araca uygun ebatta olanının alınmasıdır. Araç lastik ebadının düşürülerek, büyük bir jant seçilmesi aracın performansını düşürebilmektedir. Jant ağırlığının artmasıyla aracın motor gücü yetersiz kalabilir ve ağırlığından dolayı yakıt tüketiminiz artabilir. Motor gücü az olan araçların hafif jant modelleri arasında seçim yapması gerekmektedir. Sitemizde en popüler jant çeşitlerini, karpuz jant, ahtapot jantlar, CMS jant modellerinin tümünü jant kategorimizi ziyaret ederek, sipariş geçebilirsiniz.

Otomobiliniz için hangi jantların uygun olup olmadığını bilmiyorsanız, Lastikjantavm.com anasayfasına girerek aracınıza uygun jantları listeleyebilirsiniz. Anasayfada bulunan özel arama alanını kullanarak Jant seçimi yapınız. Araç lastiklerinizin ölçüsünü değiştirdiyseniz ölçüye göre aramasını, değiştirmediyseniz araca göre arama yaparak uygun jantları listeleyebilirsiniz. Dilerseniz Jant Lastik Hesaplama modülümüzü kullanarak, lastik ölçünüzü girip takmanız uygun olacak jant ölçüsünüde öğrenebilirsiniz. Listelenen jantlar arasından size hitap eden jantı sepetinize ekleyerek ödeme aşamasına geçebilirsiniz.

Online ödeme yapmak için kredi kartınız yoksa, ödeme seçeneklerinden havale-eft seçerek iban hesabı bulunan bankalarımızdan birine ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeniz temsilcilerimiz tarafından onaylandığında ürünleriniz kargoya verilecek ve en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırılacaktır.

Jantların aracınızda nasıl görüneceği konusunda aklınızda herhangi bir şüpheniz olması durumunda Art Lastik Merkezimize veya Çeliktepe Şubemize gelerek zevkinize uygun yüzlerce jant arasında seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz montaj hizmetimizden yararlanabilir, rot ve balans ayarlarınızı da yaptırabilirsiniz.

Yıpranmış durumda jantlarınız için veya tarzınız olan jantı kullanmak için jant boyama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uzman personelimiz tarafından yapılan jant boyama işlem ücreti, jantın geçeceği işlemlere göre fiyatlandırılmaktadır. Servisimize gelerek yapılacak kısa süreli bir inceleme ardından sizlere fiyat çıkartabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hasar gören jantlarınız içinde servisimizden destek alabilirsiniz. Jant hasarına göre torna, kaynak ve boyama işlemleri ekibimiz tarafınca hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sıfır jantların fiyatları yerine daha uygun jant arayışınız var ise ikinci el jant fiyatlarımıza da göz atabilirsiniz. Profesyonel ekibimizce kontrollerden geçirilen ikinci el jantlar için aynı zamanda garanti sağlamaktayız.