Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()
Hakkımızda
ART Lastik - Artvin Ticaret
1972 yılında İstanbul’da faaliyetlerine başlayan ART Lastik, küçük bir işletme olarak çıktığı yolda, zaman içerisinde büyüyerek 2016 yılında kendi ana binasını inşa etmiştir. 50 yılı aşkın süredir, varlığını sürdüren şirket lastik ve jant sektöründe hizmet vermektedir. ART Lastik şirketler grubu piyasaya sunduğu sıfır ve ikinci el lastik, jant seçenekleriyle birlikte, aynı zamanda kar paleti, kar zinciri, akü satışıda yapmaktadır. Satış öncesi ve satış sonrası olarak 8 farklı departmandan oluşan firma, bünyesinde 100’den fazla personel çalıştırmaktadır. Yaptığı projeler ve etkinlik alanları sayesinde kendi sektöründe lider kuruluşlardan biridir.

Dünya devi Pirelli ve Hankook lastik markalarının yetkili ana bayisidir, Spikes Spider kar paleti markasınında Türkiye Distürbitörüdür. Kendi çatısı altında daha birçok lastik markasınında satışını yapmaktadır. Güçlü bayilik zincirleri ve tedarikçi ağıyla, piyasaya yön vermeye devam etmektedir. Toptan satış ve perakende satış konusunda oldukça tecrübeli olan ART Lastik, 5000m2’lik lastik servisi ve 4000m2’lik lastik oteli ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Çağın gereğine uygun ileryen firma son teknoloji cihazlar kullanmaktadır, bilgisayarlı balans makinesi, 4 kameralı Hunter marka rot ayarı makinesiyle aynı anda 10 araca hizmet verebilecek servis kapasitesine sahiptir. Müşteri ve filo araçlarının yazlık kışlık lastik değişimleri, jant pres, rot balans, nitrojen hava, sibop değişimi, akü kontrolü, far ayarı işlemlerini de uzman personeliyle kusursuz şekilde sağlamaktadır.

E-ticarete ve inovasyona gönül veren ART Lastik 2004 senesinde, sektörün ilk e-ticaret sitelerinden birini kurmuştur. İlk olarak artvinticaret.com olarak açılmış olup, şuan artlastik.com kurumsal tanıtım sayfasıyla hizmetlerine devam etmektedir. Zamanla ihtiyaçlar doğrultusunda büyüyen firma, B2b ve b2c yazılımları geliştirerek hem bayilerine hem de bireysel müşterilerine özel bir site olan lastikjantavm.com’u online alışveriş platformunu ortaya koymuştur. 500’den fazla marka, 10.000’lerce ürün çeşitliliği, 1000’lerce stok avantajıyla müşterilerine fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

ART Lastik yılların verdiği birikim ve tecrübeyle uluslararası lastik ihracat, ithalattada hedefleri ışığında birçok faaliyet gerçekleşmiştir. Firmanın gayesi Türkiye’ye yakışır bir ticaret anlayışıyla, geleceğe doğru adımlarla ilerlemektir.