Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Lastik Oteli - Art Lastik

ART Lastik Oteli
Lastik Oteli Nedir? Lastik Depolama Nasıl Yapılır?
Lastik oteli hakkında bilgisi olmayanlar için kısaca bahsedersek, bireysel ve filo müşterilerinin kullanmadıkları lastikleri için aldıkları depolama hizmetidir. Bireysel ve filo hizmeti sağlayan müşterilerimiz araçlarına yazlık ve kışlık olmak üzere 2 takım lastik satın aldığında genellikle bu hizmeti tercih etmektedir. Dönemde boşa çıkan yazlık veya kışlık lastikleri saklamak için imkânı olmayan müşterilerimiz lastik oteli hizmetimizden faydalanabilirler.

Firmamız lastikleri 4.000 m2’lik deposunda nem, güneş veya kimyasal maddeye maruz kalmayacak şekilde ve belirli bir sıcaklıkta tutmaktadır. Depomuzda barındırılan lastikler uygun saklama koşullarımız sayesinde raf ömrünü yitirmeyecek ve lastik ömrü uzayacaktır. Uygun ortamlarda saklanan lastikler üretim tarihinden sonra yaklaşık 10 yıl boyunca kullanılabilmektedir. Depomuzda kamera, alarm sistemleri ve yangın alarmları gibi birçok güvenlik önlemi alınmıştır.

Lastik Depolamanın Avantajları Nelerdir?

- Lastik otelimizde bulunan lastikler, depolanmadan önce profesyonel ekibimizde temizlenir ve depocularımıza emanet edilir. Depo personelimiz haricinde hiçbir kimse lastik oteli depomuza erişemez. Lastiklerinizi güvenle firmamıza emanet edebiliriniz.
- Lastiklerinizi saklayacak bir alanınız yoksa balkonunuzu, araç bagajınızı veya bodrumunuzu meşgul etmenize gerek yok. Lastik oteli hizmetimizden faydalanarak hem yer kazanabilir hem de uygun koşullarda lastiklerinizi saklayarak lastik ömrünüzü uzatabilirsiniz.
- Kış veya yaz dönemine giriş yaptığınızda lastiklerinizi sağa sola taşımak yerine, lastik oteli uygulamamızdan randevu alarak servislerimizde sıra beklemeden değişim yapabilirsiniz. Randevu aldığınızda depomuzdan lastikleriniz servisimize taşınmakta ve işleme hazır olacak şekilde bekletilmektedir. Haftanın 6 günü montaj hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
- İstanbul’da ikamet etmiyor olsanız da lastik oteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmalarımız ile bize lastikleri gönderebilirsiniz. Lastiklere ihtiyacınız olduğunda dilerseniz servisimize gelebilir dilerseniz aynı şekilde anlaşmalı kargo firmalarımız ile size gönderimini sağlayabiliriz.

Lastik Otelinden Nasıl Randevu Alabilirim?

lastikjantoteli.com adresimize girerek aracınızın plaka bilgilerini giriniz. Lastik değişimi yapacağınız tarihi ve saati seçerek ilerleyin ve randevunuzu oluşturunuz.