Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Toptan & Perakende Satış - Art Lastik

Toptan & Perakende Satış
Toptan & Perakende Satış

Aynı anda 10 araca hizmet verebilen 5000m2’lik Art Lastik servisimiz ve 200’den fazla marka portföyümüzle hem perakende hem de toptan lastik ve jant satışı gerçekleştirmekteyiz. Perakende satışımızı üstlenen konusunda uzman satış temsilcilerimiz, müşterilerimizin aklına takılan her konuda lastik danışmanlığı yapmaktadır. Aracınıza uygun aradığınız özellikteki lastik desenlerini size sunuyorlar. Zevkinize uygun jant modellerini seçmenize yardımcı oluyorlar. Kendi stoklarımız dışında kurduğumuz dev tedarikçi zincirimiz sayesinde birçok markayı sizinle buluşturuyoruz. Dünya’nın en iyi lastik markaları, jant markaları, her bütçeye uygun diğer ithal markaların hepsinin perakende satışı mağazamızda yapılmaktadır.

300 binden fazla lastik ve jant stoğumuz ile tabelalı bayilik isteyen meslektaşlarımızla 3 senelik bir anlaşma yapıyoruz. Bayilerimizin satışına orantılı olarak yıllık primler almasını sağlıyoruz. Bayilerimizi rakipleri karşısında ayakta tutabilmek için hizmet verdikleri bölgede başka bir lastikçiye mal gönderimi yapmıyor ve elimize geçen tüm avantajlardan bayilerimizin yararlanmasını sağlıyoruz. Lastikjantavm markamızı her geçen gün bayilerimizin de desteğiyle büyütüyoruz.

Tabelasız bayilik hizmetimizden yararlanmak isteyen meslektaşlarımıza ise b2b sistemimizden kullanıcı açıyoruz. Panelimiz sayesinde ana bayiliğine sahip olduğumuz Pirelli, Hankook gibi lastik markalarıyla beraber yüzlerce lastik markasını aynı çatı altında görebilirsiniz. Aynı zamanda sisteme giriş yaptığınızda firmanıza özel yapılan tema sayesinde müşterilerinize sistemimizi, kendi siteniz gibi gösterebilirsiniz. Anlık stok takibi yapabilir veya sipariş geçeceğiniz lastiğin sevkiyat durumunu önceden görebilirsiniz. Panelde stoğu bulunan tüm lastik ve jantların satışını yapabilirsiniz. Ancak bölgede tabelamızı taşıyan bayimiz bulunuyor ise sadece perakende satış gerçekleştirebilir, toptan satış gerçekleştiremezsiniz.