Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Aksesuar - Art Lastik

Aksesuar
Aksesuar


Aktif olarak araç kullanan kişiler için araç aksesuarları olmazsa olmazlar arasındadır. Gündelik yaşamımızın seyrini değiştiren araçlarda geçirdiğimiz vakit değerli olduğu gibi araç aksesuarlarının da araç içinde sağladığı pratiklik oldukça değerlidir. Aracınıza aksesuar seçerken profesyonel ekibimizce ithal edilmiş veya Türkiye’de belirli standartlarla üretilmiş olan aksesuar ürünlerimizi rahatlıkla seçebilirsiniz.

Art Lastik Merkez ve Çeliktepe şubemizde araç içi aksesuarlar bulunduğu gibi aracınızın mekanik aksamında yaşanan sorunları giderebilmeniz içinde aksesuarlar bulunmaktadır. Araç lastiğinizin patlaması veya hasar alması durumunda bagajınızda saklayacağınız aksesuarların size birçok yardımı bulunabilir. Lastik tamir kiti, hava kompresörü ve bijon anahtarı gibi malzemeleri Art Lastik mağazalarımızdan veya lastikjantavm.com internet sitemizden temin edebilirsiniz.

Lastik tamir kitini, krikonuzu bağajınızda rahatlıkla saklayabilirsiniz. Lastiğiniz ile alakalı bir sorun yaşadığınızda mucizevi spreyi kullanarak patlayan lastiğinizin hava kaçırmasını önleyebilir ve 20 psi’a kadar şişirebilirsiniz. Eğer lastik değiştirme konusunda ustalaşmışsanız ve sprey ihtiyacı duymuyorsanız kurtarıcı aksesuarlarımız olan kriko, hava kompresörü ve bijon anahtarı edinerek aracınızın lastiğinizi kendinizde değiştirebilirsiniz. Her iki yöntemde zor geliyor ise müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve yerinde montaj hizmeti talep edebilirsiniz.

Araç içinde kullanabileceğiniz bagaj havuzu, telefon tutucu, kaydırmaz ped, jant bileziği gibi birçok aksesuar showroom ve online ticaret platformumuzda satılmaktadır. Araç muayenesinde olması gereken tüm ekipmanlar içinde servis personelimizden destek alabilirsiniz. Tüvtürk maddelerine uygun ilk yardım seti ve birçok ekipman için Lastikjantavm.com aksesuar kategorimizi veya servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde satılan tüm aksesuar ürünleri Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.