Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Servis Hizmetleri - Art Lastik

Servis Hizmetleri
Servis Hizmetleri
ART Lastik Servis Hizmetleri
Rot ve Balans Ayarı: Ofisimizde bulunan 8 kişilik satış locamızda bütçenize ve aracınıza uygun Lastik, Jant seçimi yapılarak sizleri kapalı veya açık bekleme salonumuza alıyoruz. Siz seçiminizi yaptıktan sonra işlemleri gerçekleştirmek için ekibimizle koordineli bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Servisimizde dünyanın en iyi cihazı olan HUNTER rot makinası ile %100 Garantili rot ayarı yapıyoruz. Yapılan Rot ve Balans ayarı aracınız yüksek hızlara çıktığında titrememesine, performansının düşmemesini ve araç hakimiyetinin artmasını sağlamaktadır.

Jant ve Lastik Tamiri: Zamanla hasar almış veya yalpalı dönen jantlarınızı, Jant Pres makinamız ile en iyi şekilde düzeltiyoruz. Lastikte bulunan çivi batması gibi tamir gerektiren sorunları ise Alman malı içten soğuk yama veya mantar yama ile kapatıyoruz.

Yazlık Kışlık Değişim ve Lastik Depolama: Aracın en önemli parçası aynı zamanda tüm performansını etkileyen parçalardan biri olan lastik, yazlık, kışlık ve dört mevsim olarak ayrılmaktadır. Ne tür bir lastik alacağınız aracı kullandığınız bölgeye ve hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Uzman personelimizin önerisi ile alacağınız yazlık veya kışlık lastiğinizi servisimizde değiştirebilirsiniz. Yaz döneminde kış lastiğinizi Lastik Depolama hizmetimizden yararlanarak su, nem, güneş, ısı ve kimyasal maddelerden uzak tuttuğumuz depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Aynı şekilde kış döneminde, yaz lastiğinizi ART Lastik güvencesiyle depolarımıza emanet bırakabilirsiniz.

Nitrojen Hava (%100 Saf Kuru Hava): Lastik seçimi yaparken bütçeniz en iyi ses ve yakıt oranlarına sahip lastik almaya yetmiyor ise aradığınız sonuç nitrojen havadadır. Uğultuya sebep olan lastik sesinin ortadan kalmasına olanak sağladığı gibi nitrojen havanın hafifliği sayesinde %2 yakıt tasarrufu yapmanızı sağlar. Sunduğu imkanlara ek olarak lastiğinizin ömrünü %30 ila %35 gibi büyük bir oranda uzatabilmenizi sağlamaktadır.

Yakın Çevre Yol Yardımı: Hizmet verdiğimiz son teknoloji yol yardım araçlarımız ile aracınızda oluşan lastik patlaması veya akü sorunları gibi arızaları yerinde çözüme kavuşturmaktayız. 0850 433 03 08 telefon numaramız ile bize ulaşabilir ve ek kısa sürede destek ekibimizin yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Far Ayarı: Gece yolculuğu sırasında karşılaşılan karanlık noktalarda, daha iyi bir görüşe sahip olmak için mutlaka far ayarınızın yapılmış olması gerekmektedir. Gereğinden yukarı kaldırılmış bir far ayarında gidişli-gelişli yollarda diğer sürücülerin rahatsız olmasına neden olabilirsiniz. Gereğinden aşağı yapılan far ayarında ise görüş açınız kısıtlanmasına neden olabilirsiniz. Uzman ekibimizce aracınıza uygun far ayarı yapılarak gece görüşünüz maksimum seviyede arttırılmaktadır.

Tüm servis hizmetlerimizi görmek ve isterseniz online hizmetlerden satın almak için Lastikjantavm.com "Hizmetlerimiz" sayfamızı inceleyebilirsiniz.