Çağrı Merkezi
Menü Gizle
Sepetim
Giriş Yap
veya üye ol
Kategoriler
Kategoriler 
×
Ürün başarılı bir şekilde sepete eklendi.
Karşılaştır ()

Toptan Lastik Satışı - Art Lastik

Toptan Lastik Satışı

Merkez binamızda bulunan 5000 m2’lik lastik servisimiz ve lastik otelimizle hem perakende hem de toptan lastik ve jant satışı gerçekleştirmekteyiz. Portföyümüzde bulunan binlerce lastik, jant ürünlerini filo hizmeti sağlayan müşterilerimize, bayilerimize ve toptan alım yapmak isteyen müşterilerimize uygun fiyatlardan lastik satışı gerçekleştirmekteyiz.

2 şubemizde de toptan ve perakende müşterilerimizle ilgilenmek üzere pazarlama ekibimiz bulunmaktadır. Toptan satış ekibimize ulaşarak veya şubelerimize gelerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Çeşitli ülkelerden ithal ettiğimiz lastiklerimizi şubelerimizde inceleyebilirsiniz. Toptan alım yapacak müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına karşılamak için gerekirse ithalat yapmaktayız. Ekibimize ihtiyacınız olan lastik ve jant ürünlerinden bahsederek alım yapacağınız miktarı belirmeniz yeterlidir. Firmamız tarafından imalatçı firmalar araştırılır ve ithalat süreçleri ek kısa süre içerisinde başlatılabilir.

Türkiye ana bayisine sahip olduğumuz lastik markalarını firmamızdan piyasaya göre en uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Tabelalı veya tabelasız bayilik alan meslektaşlarımız bizlerden perakende mal alabildiği gibi ekstra iskontolarla toptan lastik alımı gerçekleştirebilir. En çok sattığınız lastik ebatlarını firmamızdan toptan olarak satın alarak, markalara gelen zamlardan etkilenmeden satış yapabilir veya zam oranınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.

Toptan İkinci El Lastik ve Jant Satışı Firmamızdan aynı zamanda toptan ikinci el lastik ve jant da satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerinizin takibini bayiliğiniz bulunuyor ise lastikjantavm.com sitesi üzerinden sevkiyat aşamalarını takip edebilirsiniz. Toptan satın aldığınız lastiklerde avantajlı montaj hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Filo hizmeti veren bir firma olduğunuzu farz edelim. Araçlarınız sürekli hizmet halinde olduğundan ötürü servisimize getirmeniz zor olabilir. Ancak yerinde montaj hizmetimiz sayesinde dilediğiniz zamanda aracınızın konumuna gelebilir ve lastik değişimlerinizi sağlayabiliriz. Toptan satın aldığınız lastikleri düşük ücretlerle lastik otelimizde barındırabilir dilediğiniz zaman firmamızdan teslim alabilirsiniz.